Dodgers, çizgili Chris Taylor’ın köşeyi dönüyor olabileceğine inanıyor

Uzaylı

New member
Cuma gecesi San Diego Padres’e karşı sezonda sadece 18 vuruş ve yedi ev koşusu ile giren Dodgers yardımcı adamı Chris Taylor tarafından oynanan powerball sayılarının en az bir faydası var.

Dodgers menajeri Dave Roberts, “Sanırım harika olan şey, topu ileriye doğru hareket ettirdiğinde, çitin üzerinden geçmesi ve bazılarının büyük homers olması,” dedi. “Bence ortalama yükselecek, taban yüzdesi yükselecek ve umarım sülük kalır. Ama şu anda, benim için bir tür aykırı. anlayamıyorum.”

Cuma gününe giren sezonda ayrıca üç çift ve bir üçlü olan Taylor, yavaşlamada ağır (.484), ancak vuruş ortalamasında (.198) ve OBP’de (.267) hafif bir eğik çizgi ile sonuçlandı – bunun için basit bir açıklaması var. homer ağırlıklı çıktı.

Bu sezon stoper, üçüncü kale ve sol sahada oynamış çok yönlü bir defans oyuncusu olan Taylor, “Sanırım vurduğum her şey şu anda havada,” dedi. “Biliyorsun, son zamanlarda daha iyi oldu, ama istediğimden daha fazla topun altındayım, bu yüzden topa vurduğumda, çoğu zaman uçan bir top oluyor. Daha çok line-drive vurucu olmak için çalışıyorum.

Taylor’ın bu sezonki %50,9 sinek top oranı, %27,1 olan kariyer oranının neredeyse iki katı kadar yüksekken, yer topları (%23,6) ve çizgi sürüşleri (%20) oranları, kariyer oranları olan %36,8’den önemli ölçüde daha düşük ve sırasıyla %29.0

Geçen sezona göre değişmeyen bir şey var: vuruş oranı. Taylor, Cuma gününe 101 maçta 37 vuruş ve yedi yürüyüşle girdi ve% 36,6’lık bir vuruş oranı ile en az 100 maça çıkan büyük ligler arasında en yüksek oran.

2021’de ilk All-Star seçimini kazandıktan sonra, 148 maçta .782 taban artı yavaşlama yüzdesi, 20 homers, 25 double ve 73 RBI ile .254’e ulaştıktan ve dört yıllık, 60-$’lık bir sözleşme imzaladıktan sonra. Önümüzdeki kış Dodgers’la 1 milyon milyonluk anlaşmanın ardından, Taylor’ın üretimi 2022’de düştü.

Dirsek ve boyun yaralanmaları nedeniyle yavaşlayan Taylor, 118 maçta 10 homer ve 160 vuruşla 0,221’e ulaştı, 400 maça çıkan büyük lig golcüleri arasında yalnızca Joey Gallo’nun ardından gelen% 35,2’lik bir vuruş oranı.

Kısa stoper Miguel Rojas’tan sonra artık daha çok bir takım rolünde olan sağ elini kullanan Taylor, “Yılın başında yavaş bir başlangıç yapıp oyun süremi kaybettiğim ilk sefer değil,” dedi. hamstring sakatlığından döndü. “Yani, bu durumda çok bulundum, bu yüzden bu benim için yeni bir şey değil.”

Taylor, 30 Nisan’da St. Louis Cardinals’e karşı iki vuruşluk bir maçla köşeyi döndü ve bu, 1.431 OPS, iki homers, üç duble ve Cumartesi günkü San Diego’da Padres’i 2-1 yenen iki sayılık bir homer da dahil olmak üzere yedi RBI.

Dodgers’tan Chris Taylor, 30 Nisan’da St. Louis’e karşı 0,429’luk vuruş yaptığı yedi maçlık güçlü bir esnemeyi ateşleyen iki vuruşluk bir oyunla köşeyi döndü.

(Mark J. Terrill / Associated Press)

Ancak Pazartesi gecesi Milwaukee’deki 9-3 mağlubiyetinin dokuzuncu vuruşunda, çimdik vuruşlu, iki turluk bir homer’ı orta sahaya sürdükten sonra Taylor, Brewers’a karşı son iki maçta dört vuruşta isabetsiz gitti.

Taylor, sıcak galibiyet serisi hakkında “İyi bir ritme sahip olmak ve ceza sahası içinde rahat olmak,” dedi. “Bence gerginliğin bir kısmı gitti, bu yüzden daha rahat hissediyorum. Çoğu zaman bu olduğunda, daha iyi tepki verirsin, topu daha iyi görürsün. Sadece biraz daha özgür oynuyorum.”

Roberts, kötü şöhretli Taylor’ın sezonun başındaki isabet sıkıntılarından kurtulduğunu ilan edecek değildi, ancak yedi maçlık bu verimli süreçte bazı ilerleme işaretleri gördü.

Roberts, “Hızlı topla daha çok vaktinde ve bu, iyi gitmediğinde, hızlı topun arasında veya geç kaldığı bir şey,” dedi. “Şu anda ısıtıcıda, ki bu iyi.”

Taylor, zaman zaman biraz uzun ve çılgın hale gelen bir salıncağın mekaniğiyle sürekli olarak uğraşıyor ve sonsuza kadar kutuda doğru hissi arıyor. Normalde çaldığınız kadar çalmadığınızda bu ritmi bulmak daha mı zor?

Taylor, “Hayır, mücadele ettiğinizi bildiğinizde ve bir şeyleri gerçekleştirmek için çok uğraştığınızda ve bir şeyler hissetmeye çalıştığınızda ritmi bulmanın daha zor olduğunu düşünüyorum” dedi. “Ritmi kaybetmek kolaydır ve bu, biraz daha fazla gerginlik ve endişe yaratır.”