Dodgers’ın harikası Orel Hershiser Noel şarkısında işbirliği yapıyor

Uzaylı

New member
Philadelphia Eagles hücum görevlilerinin Noel şarkılarını mırıldanarak büyük bir sıçrama yaptığını geçen tatil sezonunu hatırlıyor musunuz?

Bu performans eve biraz daha yaklaşıyor.

Dodgers’ın büyük yıldızı Orel Hershiser, Dünya Serisinin MVP atıcısının arka planda biraz şarkı söylediği ancak çoğunlukla Kutsal Yazılar okuduğu “Biz Üç Kral”ın bir yorumu için birkaç profesyonel müzisyenle bir araya geldi.

Klasik şarkıyı Las Vegaslı şovmen Frankie Moreno ve platin satan “Five for Fighting” olarak da bilinen şarkıcı-söz yazarı John Ondrasik seslendiriyor.

Moreno, üçlüyü yeni çıkardığı “Christmas Duets” albümü için bir araya getirdi ve grup, eşlerinin ve diğer çeşitli aile üyelerinin yer aldığı bir video çekti.

San Fernando Vadisi’nde büyüyen ve başta Dodgers ve Los Angeles Kings olmak üzere sporun büyük bir hayranı olan Ondrasik, “Bazen hayatınızda fark yaratan insanlarla tanışırsınız ve bu harika bir deneyim değildir” dedi. Five For Fighting bir hokey referansıdır.

“Ama Orel Hershiser’la tanışıyorsunuz ve o gerçek bir anlaşma. Kalbini koluna takıyor. O akıllı bir iş adamı, ailesini seviyor ve çok iyi bir adam. O bir nevi Los Angeles’ın kalbi.”

Ondrasik, sürahi-çevirici-renk analistinin Dodgers yayınındaki yavaş bir noktada hit şarkılarından bazılarını söylemeye başlamasının ardından Hershiser ile bir arkadaşlık kurdu.

Ondrasik, oyun bazında spiker Joe Davis’e atıfta bulunarak, “Orel ‘Superman’i söylemeye başladı ve ardından Joe, ‘Oh, Five for Fighting’i duydun mu’ diye onu kışkırtmaya başladı” dedi. “Daha sonra [Hershiser] ‘100 Years’ şarkısını söylemeye başlıyorlar ve Joe ölüyor ve onlar bunun büyük bir kısmını yapıyorlar.

“Bunu evde gördüm ve kanepeden düştüm. Herkes bana mesaj atıyor, ben de annemi arıyorum ve ‘Aman Tanrım. Orel!’ Harika bir an oldu.”

Ondrasik Hershiser’e ulaştı ve bağlantı kurdu ve ikisi arkadaş oldu. Bu sadece ikilinin bir albümde bir Noel şarkısına katılmasıyla sonuçlanmakla kalmadı, aynı zamanda spor meraklısı sanatçı için rüya gibi bir fırsat da yakaladı; videoda da bu görülüyor.

Ondrasik, “Oldukça tatlı bir Orel Hershiser hızlı topunu yakalamam lazım” dedi. “Onun 60’lı yaşlarında olmasına sevindim ve hızlı topu da öyle.”